Sz
Szymon Prawucki Adwokat
Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. Kontynuuję tradycję rodzinną zapoczątkowaną przez mojego ojca Mecenasa Zenona Prawuckiego, który podczas swojej działalności adwokackiej zdobył dużą renomę. Aplikację adwokacką odbyłem pod patronatem mojej siostry adw. Elżbiety Prawuckiej-Wiszewskiej, z którą w dalszym ciągu ściśle współpracuję.

W trakcie studiów oraz aplikacji adwokackiej odbyłem szereg praktyk, m.in. w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim, w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim, w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wielkopolskim. Pozwoliło mi to na zdobycie dodatkowego doświadczenia zawodowego, które aktualnie wykorzystuję w swojej praktyce adwokackiej.

Prowadzę stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Nadto aktywnie angażuję się w różne projekty prawne dotyczące udzielania bezpłatnych porad prawnych.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem. Każdą wolną chwilę staram się poświęcać swojej rodzinie.

M
Marta Szymańczuk
adw. Marta Szymańczuk. Związana z kancelarią od 2019 r. Wierzymy, że każdy klient zasługuje na rzetelną i skrupulatną pomoc prawną. Nasza współpraca z adw. Martą Szymańczuk umożliwia nam zapewnienie jeszcze szerszego spektrum usług prawnych, dzięki czemu każda sprawa traktowana jest z największą uwagą i profesjonalizmem. Razem stanowimy zespół, który jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom prawnym, zapewniając naszym klientom spokój ducha i pewność, że ich sprawy są w najlepszych rękach.
K
Kancelaria Odszkodowawcza Prawucka
W dzisiejszych czasach, kiedy problemy prawne często wiążą się z koniecznością uzyskania sprawiedliwego odszkodowania, Kancelaria Odszkodowawcza Prawucka okazuje się nieocenionym partnerem. Specjalizując się w dziedzinie odszkodowań za szkody osobowe i materialne, zespół ekspertów Kancelarii Odszkodowawczej Prawucka wspiera naszą praktykę, dzięki czemu możemy oferować kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Współpraca ta umożliwia nam zapewnienie pełnego zakresu usług prawnych, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij ten formularz, aby otrzymać wstępną darmową konsultacje.