Sz
Szymon Prawucki Adwokat
Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze. Kontynuuję tradycję rodzinną zapoczątkowaną przez mojego ojca Mecenasa Zenona Prawuckiego, który podczas swojej działalności adwokackiej zdobył dużą renomę. Aplikację adwokacką odbyłem pod patronatem mojej siostry adw. Elżbiety Prawuckiej-Wiszewskiej, z którą w dalszym ciągu ściśle współpracuję.

W trakcie studiów oraz aplikacji adwokackiej odbyłem szereg praktyk, m.in. w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie, w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim, w Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim, w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wielkopolskim. Pozwoliło mi to na zdobycie dodatkowego doświadczenia zawodowego, które aktualnie wykorzystuję w swojej praktyce adwokackiej.

Prowadzę stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Nadto aktywnie angażuję się w różne projekty prawne dotyczące udzielania bezpłatnych porad prawnych.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem. Każdą wolną chwilę staram się poświęcać swojej rodzinie.

M
Marta Szymańczuk
apl. adw. Marta Szymańczuk. Związana z kancelarią od 2019 r. Zrzeszona w zielonogórskiej Izbie Adwokackiej. Odbywa aplikację adwokacką pod patronatem adw. Szymona Prawuckiego. Numer telefonu: +48 792 959 404

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij ten formularz, aby otrzymać wstępną darmową konsultacje.